آخرین اخبار : 

تبدیل ویدئو با Total Video Converter

تبدیل ویدئو به سادگی آب خوردن با Total Video Converter

براى تبدیل فرمت‌هاى ویدئویى به یکدیگر روش‌هاى مختلفى مانند ابزارهاى آنلاین و نرم‌افزارهاى مبدل وجود دارد. یکى از این نرم‌افزارها که عملکرد قابل قبولى دارد و از سوى بخش دانلود سایت CNET رتبه خوبى دریافت کرده است، Total Video Converter نام دارد.

این نرم‌افزار از بسیارى از فرمت‌هاى ویدئویى پشتیبانى مى‌کند و کار کردن با آن نیز آسان است. پس از نصب همان‌طور که در صفحه اصلى نمایش داده‌شده، براى افزودن فایل موردنظر باید روى دکمه Add Video یا فلشى که در کنار این دکمه قرارگرفته، کلیک کرده و محل آن فایل را مشخص کنید.

تبدیل ویدئو به سادگی آب خوردن با Total Video Converter

در مرحله بعد و زیر عبارت Convert To مى‌توانید فرمت خروجى را مشخص کنید.

 

تبدیل ویدئو به سادگی آب خوردن با Total Video Converter

همان‌طور که مشاهده مى‌کنید، علاوه بر تبدیل فایل ویدئویى به صوتى و استخراج صداى آن، امکان کپى ویدئو روى سى‌دى و دى‌وى‌دى نیز وجود دارد (در حقیقت، این قابلیتى است که Total Video Converter را از دیگر مبدل‌هاى ویدئویى متمایز مى‌سازد).

اکنون به‌عنوان مثال، در قسمت Pocket Player روى آیکون iPhone Video و سپس عبارت iPhone Mpeg4 کلیک مى‌کنیم. همان‌طور که مشاهده مى‌کنید،

تبدیل فیلم

در صفحه اصلى این نرم‌افزار افزوده شده است. اکنون براى اطمینان از انتخاب ویدئوی موردنظر مى‌توانید از امکانات پخش‌کننده‌اى که در سمت راست صفحه اصلى نرم‌افزار قرارگرفته‌است، استفاده کنید. به‌عنوان مراحل پایانى نیز در قسمت Output Folder آدرس فایل خروجى (تبدیل‌شده) را انتخاب کرده و سپس روى دکمه Convert Now که کنار دکمه Add Video قرارگرفته، کلیک کنید.

البته اگر مى‌خواهید به تنظیمات حرفه‌اى‌ترى دسترسى داشته باشید، مى‌توانید قبل از فشردن دکمه Convert Now با کلیک روى دکمه Advanced تنظیمات بیشترى را اعمال کنید. به‌عنوان مثال، اگر مى‌خواهید تنها قسمتى از ویدئو به فرمت دیگرى تبدیل شود، محدوده موردنظر را با تنظیمات زمان آغاز و پایان (Start Time و End Time) مشخص کنید.

تبدیل فیلم

البته نیاز نیست به‌طور دستى زمان‌ها را وارد کنید، بلکه مى‌توانید به کمک دکمه‌هاى مربوطه که در بخش پخش‌کننده قرار دارند نیز این‌کار را انجام دهید.

تبدیل ویدئو با Total Video Converter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

******
********